MaxRom | Scripturi uCoz Romania

Bannerul tau aici
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » uCoz system » Întrebări » parere site
parere site
AlexMixXL Date: Miercuri, 2011-08-24, 16:54 | Message # 1
Mesaje: 19
Awards: 1
« 0 »

as dori sa va exprimati parerile despre Trasnitii ce trebuie sters/adaugat...Vreau sa il fak frumos si dupa ii cumpar si domeniu.

PS:Care vrea sa ma ajute cu el la administrat,adaugat materiale....sa lase reply.


http://moviesfan.do.am/


Mesaj editat de
AlexMixXL - Miercuri, 2011-08-24, 17:13
 
alecsandru22 Date: Miercuri, 2011-08-24, 23:24 | Message # 2
Mesaje: 33
Awards: 9
« 1 »

Pareri? pai ce imi dai tu aici? daca e asa spun parerea despre trasnitii.com ca de acolo vad ca preiei toate materialele.... daca vrei sa faci un site fa-l cu materialele tale, urca tu episoadele nu le lua de la altii

un site ce ar semana a ceva frumos e: Trăsniţii,Episoade Online materialele sunt urcate de noi, cei din administratie, nu furam videoclipurile de la ceilalti......


Trăsniţii - Episoade online doar pe www.trasnitii.do.am




Mesaj editat de
alecsandru22 - Miercuri, 2011-08-24, 23:28
 
AlexMixXL Date: Joi, 2011-08-25, 05:58 | Message # 3
Mesaje: 19
Awards: 1
« 0 »

Multumesc de parerea ta si 90% ai dreptate, trebuie sa fak ceva sa fie unic :D


http://moviesfan.do.am/
 
alecsandru22 Date: Joi, 2011-08-25, 08:44 | Message # 4
Mesaje: 33
Awards: 9
« 1 »

Si sa-ti dau un sfat, sau mai bine sa te intreb, tu pentru ce ai facut site-ul? pentru cei ce vizioneaza acest serial sau pentru a avea un site cu o mica legatura cu trasnitii?

zic asta pt ca vad o sectiune pe forum "Off topic" asta nu are ce cauta acolo, daca e site despre serialul Trasnitii pai doar despre el sa fie, lumea va intra pe site sa vada episoade nu sa vada ce filme le recomanda alti, ce jocuri mai sunt in top sau ce genuri de muzica mai asculta lumea in ziua de azi ;)

Si asa am avut si eu inainte, aveam ceva episoade bonus pentru cine mai viziona "la bloc", "gasca", In puii mei"..etc scoate alea de acolo, daca vrei sa fie fa un site doar despre un anumit serial.... nu face 3-1 ca, cafeaua ca nu e frumos deloc...


Trăsniţii - Episoade online doar pe www.trasnitii.do.am


 
AlexMixXL Date: Joi, 2011-08-25, 11:40 | Message # 5
Mesaje: 19
Awards: 1
« 0 »

Ms ca mi-ai zis o sa scot serialele cu la bloc,leana si costel...si off topic .Daca mai ai si alte sugesti sa imi zici :)

Added (2011-08-25, 12:40)
---------------------------------------------
Dar alecsandru22 tu de unde ai descarcat episoadele ca eu pe net nu prea gasesc nimik



http://moviesfan.do.am/
 
alecsandru22 Date: Joi, 2011-08-25, 16:57 | Message # 6
Mesaje: 33
Awards: 9
« 1 »

ti-am zis si prin PM: le inregistrezi in fiecare seara de la TV rrebuie sa ai obligatoriu TV Tuner (un dispozitiv care se conectează la computer printr-o fantă de extindere internă sau externă)

sau le iei dupa site-ul lor oficial trasnitii.primatv.ro dar aici apar cu intarziere

nu poti avea site mare fara sa muncesti... daca faci asta vei obtine din site ceea ce-ti doresti... si cu un design atragator poti avea vizitatori cum nu-ti imaginai


Trăsniţii - Episoade online doar pe www.trasnitii.do.am


 
Forum » uCoz system » Întrebări » parere site
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: