MaxRom | Scripturi uCoz Romania

Bannerul tau aici
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » uCoz system » Întrebări » Sistemul de plata prea limitat pentru Romania (sml[warn])
Sistemul de plata prea limitat pentru Romania
floryyn Date: Joi, 2010-08-26, 23:08 | Message # 1
Mesaje: 24
Awards: 0
« 0 »

Singurul dejavantaj la Ucoz este sistemul de plata, mai exact pentru reincarcarea contului, deoarece, cu exceptia variantei SMS, restul modulelor nu sunt adaptate mai deloc pentru Romania, si sanse de plata nu sunt...unele site-uri de plata chiar au niste certificate, ori aplicatii pt pc deci noi Romanii doar prin SMS e valabil dar pierdem prin comisionul de transfer, si nu am inteles dece restul modulelor de plata, majoritatea sunt rusesti, ok cu traducerea rezolvam cu bara de instrumente a browserului ce ne traduce si...atat. Pacat ca de noi nu tin cont :'(


Floryyn
 
Muşatinu Date: Vineri, 2010-08-27, 07:39 | Message # 2
Mesaje: 1801
Awards: 202
« 53 »

Pai poti sa scriii catre suportul tehnic ca modul de plata nu e convinabilsau pe Forumu Comunitatiii http://forum.ucoz.com/.
E in rusa pentru ca uCoz e server rus si de ce nu pui limba engleza, este asa optiune la mine nu-i nimic in rusa....
Si inca una poti plati si prin webmoney.



 
floryyn Date: Vineri, 2010-08-27, 09:23 | Message # 3
Mesaje: 24
Awards: 0
« 0 »

Quote (Muşatinu)
de ce nu pui limba engleza

Nu la site-ul meu ma refer, ci la cele care esti directionat din panou cand vrei sa platesti ceva, prin webmoney nu am reusit ca e complicat rau, plus ca cere instalata o aplicatie care, la randul ei vine cu niste certificate, etc. o sa scriu pe forumul de suport, mersi oricum de ajutor.



Floryyn
 
Muşatinu Date: Vineri, 2010-08-27, 10:05 | Message # 4
Mesaje: 1801
Awards: 202
« 53 »

fa un screen ca nu stiu de ce vorbesti...... In orie caz scrie la suportul tehnic.. si se rezolva... :)



 
floryyn Date: Sâmbătă, 2010-08-28, 11:46 | Message # 5
Mesaje: 24
Awards: 0
« 0 »

Mda, am aflat cum se poate plati si cu card, partea proasta ar fi ca si daca cumperi pe un an + domeniu nu iti da acces la baza de date a site-ului, nu mai pun ca au preturi cam marida e bine ca totusi sunt cei mai buni la serviciile gratis oferite.


Floryyn
 
Forum » uCoz system » Întrebări » Sistemul de plata prea limitat pentru Romania (sml[warn])
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: