MaxRom | Scripturi uCoz Romania

Bannerul tau aici
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » uCoz system » Întrebări » Template instalat
Template instalat
Cortezzz Date: Luni, 2010-11-15, 11:52 | Message # 1
Mesaje: 44
Awards: 6
« 0 »

Salut , am si eu o nelamurire , tot am cautat pe internet template-uri pentru ucoz le-am instalat in mozila firefox , google chrome se incadreaza perfect in pagina fara problema , dar in internet explorer este o harababura totala , sti cumva care este problema ?


PoligonUCOZ oferă scripturi utilizatorilor uCoz Romania. Aici veţi găsi scripturi verificate traduse, şi la care veţi primi ajutor dacă nu înţelegeţi ce şi cum.

 
SimpluHG Date: Luni, 2010-11-15, 12:45 | Message # 2
Mesaje: 147
Awards: 5
« -1 »

Din cate stiu aproape toate temele ''puse de noi'' pe IE apare defrmat, doar cele de la uCoz nu se deformeaza.. nush care e problema.


www.uDesign.ucoz.ro
 
Muşatinu Date: Luni, 2010-11-15, 13:50 | Message # 3
Mesaje: 1801
Awards: 202
« 53 »

Cortezzz, acum am testat careva site-uri pe IE si da unile sunt deformate altele nu motivu e foarte simplu ucoz au CSS care nu se vede cu stiluri speciale pentru browsere IE. Unele tempate-uri externe au aceste stiluri pentru IE altele nu :(



 
Cortezzz Date: Luni, 2010-11-15, 14:13 | Message # 4
Mesaje: 44
Awards: 6
« 0 »

Uite iti dau in exemplu am instalat template-ul asta http://teme-traduse.ucoz.com/ (sper ca nu se considera reclama) in mozila firefox , google chrome , arata perfect , dar in IE catastrofa , nu inteleg :D


PoligonUCOZ oferă scripturi utilizatorilor uCoz Romania. Aici veţi găsi scripturi verificate traduse, şi la care veţi primi ajutor dacă nu înţelegeţi ce şi cum.

 
Cortezzz Date: Luni, 2010-11-15, 14:16 | Message # 5
Mesaje: 44
Awards: 6
« 0 »

Quote (Cortezzz)
Uite iti dau in exemplu am instalat template-ul asta http://teme-traduse.ucoz.com/ (sper ca nu se considera reclama) in mozila firefox , google chrome , arata perfect , dar in IE catastrofa , nu inteleg

si arata asa de bine template-ul :)



PoligonUCOZ oferă scripturi utilizatorilor uCoz Romania. Aici veţi găsi scripturi verificate traduse, şi la care veţi primi ajutor dacă nu înţelegeţi ce şi cum.

 
SimpluHG Date: Vineri, 2010-11-19, 12:02 | Message # 6
Mesaje: 147
Awards: 5
« -1 »

Intre timp ai schimbat tema, stiu pe google chrom-mozila-opera-IE8 merge perfect dar pe IE mai vechi se vede destramat.. cred cca platforma ucoz nu este facuta pt IE


www.uDesign.ucoz.ro
 
Forum » uCoz system » Întrebări » Template instalat
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: