MaxRom | Scripturi uCoz Romania

Bannerul tau aici
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » uCoz system » Întrebări » Menu style problem
Menu style problem
Alynutzu Date: Sâmbătă, 2013-06-15, 15:10 | Message # 1
Mesaje: 39
Awards: 4
« 0 »

salut!!
am si eu,..din nou, 2 probleme.
1.am un meniu destul de frumos insa subcategoriile imi apar peste categorii si as dori sa mi se vada sub categorie ( iar daca iau clic de pe ele sa dispara pt k acum daca ma duc cu clic pe categorie imi raman subcategoriile pana dau refresh )
[spoiler="imagine"][/spoiler]

la menu style in css am acest script daca este de ajutor.. [spoiler="Spoiler"]#menu{height:38px; width:1000px; margin:0 auto; position:relative;}
.uMenuRoot{margin:0px !important; float:left;max-width: 700px;max-height: 38px;overflow: hidden;}
.uMenuRoot li{list-style:none;float:left;margin-right:25px;}
.uMenuRoot li a{min-width:91px;height:38px;display:inline-block;text-align:center;color:#161616; font-size:13px; text-decoration:none;line-height:38px; text-transform:uppercase;}
.uMenuRoot li a:hover, li a.uMenuItemA{background:url("/.s/t/1031/14.png") no-repeat;background-position:50% 0px;color:#161616;}
.header_back{width:100%; background:url("/.s/t/1031/15.png") repeat-x; height:40px !important; border-bottom:1px dashed #c1d8a1;}
.uMenuV{*zoom:0 !important;}[/spoiler]

2. Este posibil sa poata introduce de toti utilizatori un mesaj si pe alte pagini nu doar in forum???...adik pe pagina principala de exemplu sa se poata lasa comentarii ( ceva de genul eu scriu un rezultat la un meci de fotbal iar sub rezultat sa apara casuta aceea in care sa se poata comenta ) este posibil??

Multumesc anticipat!

 
Forum » uCoz system » Întrebări » Menu style problem
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: