MaxRom | Scripturi uCoz Romania

Bannerul tau aici
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » uCoz system » Întrebări » Problema Guestbook (Bug la noua forma de adaugare a comentariilor)
Problema Guestbook
Gera Date: Miercuri, 2013-01-16, 15:14 | Message # 1
Mesaje: 38
Awards: 8
« 0 »

Salut! Se pare ca ucoz a implementat o noua forma de adaugare a comentariilor la Guestbook, si ma confrunt cu un bug.



Orice as incerca sa postez, imi apare ca Formularul a fost completat incorect.

 
Eu Date: Miercuri, 2013-01-16, 21:06 | Message # 2
Mesaje: 15
Awards: 14
« 0 »

Incearca cu acest cod, inlocuieste ce ai condul html "formulare de e-mail"

Cod
<table border="0" width="100%" id="table1" cellspacing="1" cellpadding="2">
<tr><td width="35%">Numele expeditorului <font color="red">*</font>:</td><td><input type="text" name="f4" size="30" style="width:95%;" maxlength="70"></td></tr>
<tr><td>E-mailul expeditorului <font color="red">*</font>:</td><td><input type="text" name="f1" size="30" style="width:95%;" maxlength="70"></td></tr>
<tr><td>Web-site:</td><td><input type="text" name="f5" size="30" style="width:95%;" maxlength="70"></td></tr>
<tr><td>Subiectul mesajului:</td><td><input type="text" name="f2" size="30" style="width:95%;" maxlength="70"></td></tr>
<tr><td valign="top">Textul mesajului <font color="red">*</font>:</td><td><textarea rows="7" name="f3" cols="30" style="width:95%;"></textarea></td></tr>
<tr><td>Evaluarea site-ului:</td><td><select size="1" name="f6"><option>Excelent</option> <option>Bine</option> <option>Satisfăcător</option> <option>Rău</option> <option>Groaznic</option></select></td></tr>
<tr><td>Cod de securitate <font color="red">*</font>:</td><td><input type="text" name="f7" size="6" maxlength="5" style="text-align:center;"> $SECURITY_CODE$</td></tr>
<tr><td colspan="2" align="center">
<input type="submit" value="Trimite mesaj"></td></tr>
</table>

Adăugat (2013-01-16, 22:06)
---------------------------------------------
Daca nu merge dai back si apoi salvezi codul tau initial!


http://cupeonline.ucoz.ro/ >>> Cupe, Competitii Online, Meciuri Online, Live Score, Dueluri, Provocari ...
 
Muşatinu Date: Duminică, 2013-01-20, 14:49 | Message # 3
Mesaje: 1801
Awards: 202
« 53 »

Gera, eu nu vad unde-i celulele pentru nick si email.. aspectul e incomplect.

Eu, Cand pui un cod, foloseste bbcodul code.



 
Forum » uCoz system » Întrebări » Problema Guestbook (Bug la noua forma de adaugare a comentariilor)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: