MaxRom | Scripturi uCoz Romania

Bannerul tau aici
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » uCoz system » Întrebări » cum se face schimb de linkuri (schimb de link)
cum se face schimb de linkuri
toninonr1 Date: Joi, 2012-02-16, 12:35 | Message # 1
Mesaje: 11
Awards: 2
« 0 »

cum pot face un script pentru schimb de link codul lam facut "cred eu" dar cum il pot baga pe site sa apara ce va de gen Link exchange

 
marius15 Date: Joi, 2012-02-16, 17:12 | Message # 2
Mesaje: 34
Awards: 17
« 0 »

Quote (toninonr1)
cum pot face un script pentru schimb de link codul lam facut "cred eu" dar cum il pot baga pe site sa apara ce va de gen Link exchange

Schimb de linck-uri ,ca sa faci acel script despre care spui tu si care cred ca nu e chiar un script ,va trebui sa urmezi pasii pe care ii ai la crearea unui banner .
Eu cred ca de fapt despre asta este vorba :schimb de bannere cu linck de redirectionare toate astea impreuna formand un
cod html , pe care il poti copia si aplica pe alte pagini web sau site-uri ,blog-uri.
Nu sant foarte sigur de raspunsul dat ,de aceea daca am gresit rog pe cineva in masura sa ma corecteze.

 
toninonr1 Date: Vineri, 2012-02-17, 13:58 | Message # 3
Mesaje: 11
Awards: 2
« 0 »

eu codul al am facut este bun dar nu stiu sa al pun partea stanga sau dreapta imi apare la mine pe site un patratel alb cu codul asta este ok pana aici dar problema este ca scriu link exchange dar scrisul imi apare sus de tot si codul imi apare foarte jos astae ce nu inteleg eu

 
marius15 Date: Vineri, 2012-02-17, 15:06 | Message # 4
Mesaje: 34
Awards: 17
« 0 »

Quote (toninonr1)
eu codul al am facut este bun dar nu stiu sa al pun partea stanga sau dreapta imi apare la mine pe site un patratel alb cu codul asta este ok pana aici dar problema este ca scriu link exchange dar scrisul imi apare sus de tot si codul imi apare foarte jos astae ce nu inteleg eu

Va trebui sa iti faci un buton pe care scrii ce vrei tu asa cum ai spus LINCK EXCHANGE apoi acolo la rotator de bannere ,dai Adaugare banner si bagi acolo imaginea pe care o faci si linck-ul de la site-ul tau pe urma salvezi si astfel obtii un banner ,dai click pe el si scoti linck-ul de la banner care il poti aplica oriunde pe pagina ta sau oriunde pe alte pagini.
Sper sa iti fie de folos raspunsul meu

 
toninonr1 Date: Vineri, 2012-02-17, 15:37 | Message # 5
Mesaje: 11
Awards: 2
« 0 »

cand ai dau adauga imi zice nu ai adaugat nicio categorie si ai dau la categori si nu imi da niciuna

Added (2012-02-17, 16:37)
---------------------------------------------
am reusit sa bag un schimb de link dar eu nu asta vroiam orcum mia prins bine si chestia asta dar eu vreau sami apara la mine pe site codul meu si sal ea lumea sau sa scrie la mine pe site Link exchange si ei cand da pe el sa poata lua codul meu.


 
hekkeru Date: Marţi, 2012-02-28, 21:49 | Message # 6
Mesaje: 94
Awards: 17
« -1 »

toninonr1,
daca cunosti bine HTML iti trebuie facut o particica si acolo sa pui aja sati arate asta de exemplu astfel pentru exchange

$LINK_PAGINA_PRINCIPALĂ$-- URL-ul (adresa) site-ului dvs aşa cum este specificat în "Setări standard"

$NUME_SITE$- numele site-ului dvs.

daca nu uite o versiune aproape de una profi http://maxrom.ucoz.com/forum/16-381-1

 
Muşatinu Date: Joi, 2012-03-01, 08:39 | Message # 7
Mesaje: 1801
Awards: 202
« 53 »

Baieti va jucati de-a mazahizmu, aveti modulul dir destinat pentru schimb de linkuri, expirementati cu acest modul si vedeti ce va iesa.

 
hekkeru Date: Duminică, 2012-03-04, 20:18 | Message # 8
Mesaje: 94
Awards: 17
« -1 »

Muşatinu, unde este modulul?

 
Muşatinu Date: Duminică, 2012-03-04, 20:23 | Message # 9
Mesaje: 1801
Awards: 202
« 53 »

hekkeru, site catalog

 
Forum » uCoz system » Întrebări » cum se face schimb de linkuri (schimb de link)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: