MaxRom | Scripturi uCoz Romania

Bannerul tau aici
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » uCoz system » Întrebări » CUm pot face headerul exact sub forma aceasta
CUm pot face headerul exact sub forma aceasta
Naruto-kun Date: Joi, 2011-09-01, 16:45 | Message # 1
Mesaje: 45
Awards: 15
« 0 »

As dori sa realizez un header exact ca acesta www.kz-video.ru
Sa includa javascriptul, sa fie indentic cu acela(modificarile ulterioare le voi face eu).
Multumesc anticipat !

Added (2011-09-01, 17:45)
---------------------------------------------
astept in continuare un raspuns


 
Muşatinu Date: Joi, 2011-09-01, 21:15 | Message # 2
Mesaje: 1801
Awards: 202
« 53 »

Naruto-kun, poti astepta mult si bine atata timp cat consideri ca acest site e de nimic...

+ ca am zis si mai repet nu copii template-uri sau elemente din template Header sau Footer...



 
Naruto-kun Date: Vineri, 2011-09-02, 16:50 | Message # 3
Mesaje: 45
Awards: 15
« 0 »

Îmi pare rău să îți spun dar nu consider acest site de nimic, din contră acest site m-a ajutat foarte mult. Totuși observ o oarecare superioritate din partea ta față de noi aștia(așa mai prostuți). Nu-i nimic, găsesc eu pe cineva până la urmă să mă ajute chiar și dacă ar fi să plătesc. Am fost foarte mulțumit de site, dar văd că m-am înșelat. + că dacă îmi amintesc bine le spuneai userilor că nu te ocupi de coduri(exact cum vrea fiecare) ci să îți dea să copiezi de pe un site de ucoz. NU?
Și de ce mai e făcut acest forum dacă cei care au nevoie de ajutor nu sunt băgați în seamă? Înseamnă că e făcut degeaba,nu? Mie asta îmi denotă cuvintele aruncate de tine atât mie cât și altor useri. Oricum îți urez BAFTĂ în continuare în ceea ce faci; cât despre mine nu ai să mă vezi de acum încolo. Și când mă gândesc că am mai și promovat site-ul ăsta și doar cu asta mă aleg....Mda...TRĂIM ÎN ROMÂNIA...O zi bună !

 
Devil Date: Vineri, 2011-09-02, 18:22 | Message # 4
Mesaje: 425
Awards: 15
« 29 »

Naruto-kun, atunci de ce la poll , la intrebarea "V-a ajutat cu ceva site-ul nostru?" ai bifat "Nimic util " ?

 
Muşatinu Date: Vineri, 2011-09-02, 19:11 | Message # 5
Mesaje: 1801
Awards: 202
« 53 »

Naruto-kun, la intrebarea lui Devil pot post si screen cu IP-ul tau.... Vezi ce capcana va dacut SimpluHG... initial eram contra acestei intrebari, insa acum vad bine cine si ce gandeste... asta e....



 
Forum » uCoz system » Întrebări » CUm pot face headerul exact sub forma aceasta
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: